Morro Hakkında

Morro Hakkında [1]Morro Hakkında [2]Morro Hakkında [3]Morro Hakkında [4]Morro Hakkında [5]Morro Hakkında [6]Morro Hakkında [7]Morro Hakkında [8]Morro Hakkında [9]Morro Hakkında [10]Morro Hakkında [11]Morro Hakkında [12]

Morro, yöresel dokuyu koruyarak inşaa edilip, 2011 yılında hizmete açılmıştır. Hareketli,cıvıl cıvıl çarşıya yakın bir sokaktadır.

Konforlu,yüksek tavanlı,klima ve kaloriferli 6 odasıyla,misafirlerinin yıl boyunca tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte,sıcak bir ev atmosferine de sahiptir .

Konuklar gündüz,içinde yüzme havuzuda bulunan huzurlu bahçenin tadını çıkarabilir veya ev sahiplerinin farklı önerileriyle Alaçatı köy içi ve civarını keşfedebilirler.

Ses ve gürültüye duyarlı misafirlerimizle, Restaurant ve gece klüplerinin canlı müzik ruhsatı alarak 15 Haziran-Ağustos sonu arası gece 01:00’e kadar müzik yaptıları bilgisini paylaşmak isteriz.

Alaçatıda geçirdiğiniz vakit uzadıkça,bölgeye ve yöre insanına bağınızın güçlendiğini fark edeceksiniz .

Alaçatı,Çeşme yarımadasının değişik koylarında yer alan Ilıca ve Çark plajına yaklaşık 2km, AyaYorgi koyuna 10km,Altınkum’a 10km,Surf merkezine ise 1km mesafededir.