Morro Hakkında

Morro Hakkında [1]Morro Hakkında [2]Morro Hakkında [3]Morro Hakkında [4]Morro Hakkında [5]Morro Hakkında [6]Morro Hakkında [7]Morro Hakkında [8]Morro Hakkında [9]Morro Hakkında [10]Morro Hakkında [11]Morro Hakkında [12]

Alaçatı’nın merkezi Kemalpaşa caddesine yürüme mesafesinde olan Morro,korumacı turizme verdiği önemle,yöresel dokuyu koruyarak, 2004 yılında inşaa edilip, 2011 yılında hizmete açılmıştır.Hareketli,cıvıl cıvıl çarşıya yakın olduğu kadar,sakin ve sessiz bir ara sokakta yer almaktadır. .

Konforlu,yüksek tavanlı,klima ve kaloriferli 6 odasıyla,misafirlerinin yılboyunca tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte,sıcak bir ev atmosferine de sahiptir .

Kışın şömine başında,yazın yemyeşil bahçede,evsahiplerinin meraklısı olduğu taze demlenmiş çay saati,uzun sohbet akşamüstlerine dönüşebilir.
Konuklar gündüz,içinde yüzme havuzuda bulunan huzurlu bahçenin tadını çıkarabilir veya evsahiplerinin farklı önerileriyle Alaçatı köy içi ve civarını keşfedebilirler.

Alaçatıda geçirdiğiniz vakit uzadıkça,bölgeye ve yöre insanına bağınızın güçlendiğini fark edeceksiniz .

Alaçatı,Çeşme yarımadasının değişik koylarında yer alan Ilıca ve Çark plajına yaklaşık 2km,Ayayorgi koyuna 10km,Altınkum’a 10km,Surf merkezine ise 1km mesafededir.